Apie kavinukę

Mes, nedidelė šeimos kavinukė “Kiškio ašarėlė” veiklą pradėjusi nuostabaus, meninės dvasios persunkto, Vilniaus, Užupio rajono, ramiame Baltajame skersgatvyje. 2018 metais Įsikūrėme senovės dvasia alsuojančiame name, šiuo metu visų žinomą pavadinimu “Užupynė”.

Veiklą pradėjome nuo, maždaug 20 metų brandintos, idėjos – pieno ir ledų kokteilių. Kodėl nuo jų? Matyt todėl, kad vieni iš ryškiausių vaikystės prisiminimų susiję būtent su šiais kokteiliais. Juk vaikai būdami nulėkę į kinoteatrą visų pirma puldavome pirkti pačių skaniausių (bent mums taip atrodė) kokteilių, na arba ledų su uogiene. Šių prisiminimų vedini mūsų kavinukėje galime pasiūlyti ne tik šių dienų pieno ir ledų kokteilius, bet ir nostalgiško skonio “Tarnybinius” obuolių sulčių ir ledų kokteilius.

Beje nepaminėjome svarbiausio. Turbūt tik pas mus Jūs sugebėsite išgauti net 92 skonių kokteilius. Beje jie visi gaunami naudojant naturalias vaisių ar uogų tyres. Ar gėrėte šokoladinę braškę, o gal kokosinį kivį, o gal karamelinę mėlynę, …? Ne? Visa tai ir dar daugiau tik pas mus.

O kur dar vafliniai rageliai, mamos išsaugotas “Tinginio receptas” ar kondensuotu pienu pertepti vafliukai.

2020 metų kovo mėn. mūsų kavinukėje “Kiškio ašarėlė” atsidarė ekologiškų, ūkininkų, mažų gamintojų ir tautodailės prekių krautuvėlė.

Iki susitikimo. Lauksime Jūsų 🙂

Kavinukė “Kiškio ašarėlė”

Užupis, Baltasis skersgatvis 9, Vilnius